onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів організаторів

Семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів організаторів

15 вересня 2015 року на базі районного методичного кабінету розпочав свою роботу постійно діючий семінар заступників директорів по виховній роботі та педагогів-організаторів. Перше засідання у 2015-2016 навчальному році проведено за темою «Школа – осередок становлення громадянина-патріота України».

Усіх присутніх привітала начальник відділу освіти райдержадміністрації Шрамко В.М., вона наголосила на тому, що виховна робота в загальноосвітніх навчальних закладах має бути спланована на основі засад Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді і кожен педагог має приділити неабияку увагу патріотичному вихованню підростаючого покоління.  Валентина Миколаївна окреслила основні завдання педагогічних колективів у питаннях виховної роботи на 2015-2016 навчальний рік.

Відповідно плану роботи методистом РМК Ревкач В.В. були підведені підсумки виховної роботи закладів впродовж 2014-2015 н.р. Зосередила увагу на участі та досягненнях учнів в районних, обласних, Всеукраїнських конкурсах та святах. Ознайомила із методичними рекомендаціями з питань організації виховного процесу в навчальних закладах у 2015-2016 навчальному році.

З досвіду роботи по організації патріотичного виховання в СЗШ І-ІІІ ст. № 2 м. Гайсин виступила Костюк Н.В. – педагог-організатор та заступник з навчально-виховної роботи – Груша Н.Д. Презентацією, відео та фото матеріалами супроводжувався виступ Наталії Валеріївни про систему патріотичного виховання учнівської молоді, співпрацю з військовою частиною, громадськими організаціями, проведення різноманітних масових заходів на рівні школи, району.

«Учнівське самоврядування як спосіб організації колективу» - така тема виступу координатора учнівського самоврядування району Турчина Артема Сергійовича.

На нарадчій частині семінару до відома учасників семінару доведено накази та інструктивно-методичні листи Міністерства освіти і науки України, листи Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.