onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Оголошення про проведення конкурсу на вакантну посаду директора ІРЦ

Оголошення про проведення конкурсу на вакантну посаду директора ІРЦ

ОГОЛОШЕННЯ

efc97f77f04c57f0ee81de9ecdad74bbВідповідно до наказу начальника відділу освіти Гайсинської міської ради №81 від 01 липня 2021 року «Про оголошення конкурсу на посаду керівника «Інклюзивно-ресурсного центру» Гайсинської міської ради» оголошується конкурс на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Гайсинської міської ради на контрактній основі строком на 3 (три) роки.

Найменування і місцезнаходження установи Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Гайсинської міської ради.
Адреса закладу: 23700 Вінницька область, Гайсинський район, м. Гайсин, вулиця 1 Травня, будинок 52
    Найменування посади та умови оплати праці
Директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Гайсинської міської ради.
Оплата праці здійснюється на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду Посаду директора може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста та стаж роботи за фахом не менше п’яти років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
    Перелік документів, остаточний термін, місце і порядок подання документів для участі у конкурсі Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) конкурсній комісії такі документи:
– копію паспорта громадянина України;
– письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається автобіографія або резюме у довільній формі;
– копію трудової книжки;
– копії документів про освіту з додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
– письмову згоду на збір та обробку персональних даних.
    Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.
Документи для участі у конкурсному відборі подаються до відділу освіти Гайсинської міської ради за адресою: 23700 Вінницька область, Гайсинський район, м. Гайсин, вулиця 1 Травня, будинок 40, кабінет 112
Кінцевий термін приймання документів: 28.07.2021 р.
Дата, місце, етапи проведення конкурсного відбору Конкурс проводиться поетапно:
– інформація про проведення конкурсного відбору оприлюднюється на веб-сайті засновника та відділу освіти;
– подача документів особами, які бажають взяти участь у конкурсі;
– попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;
– проведення іспиту та визначення його результатів;
– проведення співбесіди та визначення її результатів;
– визначення результатів конкурсного відбору;
– оприлюднення результатів конкурсу.
Дата проведення іспиту та співбесіди: 30.07.2021 р.
Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору Буга Ольга Петрівна, Гуцал Юлія Сергіївна