onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — У Гайсинській громаді освітній процес триває

У Гайсинській громаді освітній процес триває

На підставі пропозицій головного Державного санітарного лікаря, враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами),

з урахуванням протокольних рішень обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 02 квітня 2021 року та 09 квітня 2021 року №№ 8, 9, відповідно до рішення позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вінницької обласної державної адміністрації від 16 квітня 2021 року (протокол №11), на виконання рішення засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Гайсинської міської ради від 19.04.2021 року (протокол №18), враховуючи рішення прийняті в освітніх закладах, з метою попередження поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та недопущення її спалахів, а також інших загроз природного та техногенного характеру, освітнім закладам Гайсинської міської ради рекомендовано:

1. заборонити з 19 квітня до 01 травня 2021 року відвідування освітніх закладів м. Гайсин здобувачами освіти, в тому числі учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, крім здобувачів закладів дошкільної, позашкільної освіти;

2. дозволити з 19 квітня 2021 року відвідування закладів загальної середньої освіти м. Гайсин учням випускних 9 та 11 класів з метою організованого завершення 2020-2021 навчального року, а також підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

3. організувати з 19 квітня 2021 року освітній процес у закладах загальної середньої освіти сільської місцевості, враховуючи епідемічну ситуація із захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 на території населеного пункту.