onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Атестаційна експертиза СЗШ І-ІІІ ст. с. Харпачка

Атестаційна експертиза СЗШ І-ІІІ ст. с. Харпачка

Відбулося засідання атестаційної комісії, яка на виконання наказу відділу освіти Гайсинської районної державної адміністрації від 10.04.2015 року № 100 «Про проведення атестаційної експертизи середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Харпачка» з 12.05.2015 року по 22.05.2015 року здійснювала атестаційну експертизу у вказаному навчальному закладі.

СЗШ І-ІІІ ст. с. Харпачка стала першим загальноосвітнім закладом у районі, який атестується відповідно до Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 року № 67, яке суттєво відрізняється від попереднього. Зокрема, третя частина членів атестаційної комісії є не працівники відділу освіти чи методичного кабінету, а представники громадськості (працівники сільських рад, депутати районної ради, члени рад шкіл, профспілкових комітетів, керівники методичних об'єднань та просто учителі інших закладів), безпосередньо у школі комісія працювала лише п’ять робочих днів.

Під час чергового засідання, яке провела голова атестаційної комісії, начальник відділу освіти Гайсинської районної державної адміністрації Шрамко В.М., у присутності членів адміністраціїСЗШ І-ІІІ ст. с. Харпачка (директор Химич В.Г., заступник директора Швець Л.І.) були обговорені підсумки роботи атестаційної комісії, спланована робота щодо завершення атестації навчального закладу.