onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Змагання Кубка Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій зі спортивного орієнтування

Змагання Кубка Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій зі спортивного орієнтування

7-8 листопада 2020 року в м. Вінниця пройшли   змагання Кубка Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій зі спортивного орієнтування. Вони проводилися у форматі «Лабіринт». Приймав змагання Вінницький технічний коледж і в них взяло участь 136 учасників з 16 команд Вінниччини. Цього разу Гайсинщину представляли вихованці туристичного гуртка ліцею №7 м. Гайсин (тренер – Охріменко Ю. М.).

Змагання проводились в трьох вікових групах в кілька етапів: попередні забіги, півфінали та фінали. Найбільшого успіху наші орієнтувальники досягли у групі «Юнаки старші». Тут фінал став виключно «гайсинським», адже з 59 спортсменів до фіналу вийшли двоє учнів одного класу – 10-Б ліцею №7 м. Гайсин Мельник Богдан та Анікеєнко Софія.   В напруженій боротьбі   перемогу здобув Богдан, а Софія зайняла друге місце. І в цій же групі до півфіналу пройшла Дидик Владислава.

В групі «Юнаки молодші» зовсім небагато не вистачило для здобуття призових місць Зельнікову Андрію та Васильчуку Богдану, які зайняли відповідно 5   та 6 місця з 49 учасників, програвши призерам лічені секунди.

Треба відмітити, що змагання проводилися у строгій   відповідності до карантинних норм та принесли учасникам масу позитивних емоцій.