onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Голова Гайсинської райдержадміністрації побував у окремих освітніх закладах району

У ході знайомства з роботою громадських організацій та проведення прийомів громадян у сільських громадах голова Гайсинської районної державної адміністрації Сергій Кавун відвідав ряд освітніх закладів району, оглянувши їх матеріаьно - технічне забезпечення та провівши бесіди з керівниками. Таку нагоду мали районний Будинок школярів та молоді (директор Артем Турчин), заклад дошкільної освіти села Зятківці (директорка Оксана Шевчук), заклади загальної середньої освіти сіл Зятківці (директорка Марія Іщенко) та Бубнівки (директор Микола Кондратюк).

ЗПО районний будинок школярів та молоді м. Гайсина

ЗДО "Веселка" села Зятківці

ЗЗСО імені Г.Т. Танцюри села Зятківці