onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Розпочалася реєстрація на пробне ЗНО 2020

Розпочалася реєстрація на пробне ЗНО 2020

03 січня 2019 року розпочалася реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Зареєструватися можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти до 24 січня.

Участь у пробному тестуванні дасть можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення, пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання, навчитися ефективно розподіляти час, оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Вартість одного тестування для одного учасника у Вінницькій області складає 150 грн. 00 коп.

Пробне ЗНО відбудеться:

-        21 березня 2020 року– з української мови і літератури;

-     28 березня 2020 року– з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, фізики, французької мови, хімії.

У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО буде оприлюднено: з української мови і літератури — 27 березня, з інших предметів — 03 квітня.

Докладніше про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання можна дізнатися на сайті ВРЦОЯО.

Пробне ЗНО 2020