onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Підсумки проведення «Місячника Цивільного захисту» у ЗЗСО району

Підсумки проведення «Місячника Цивільного захисту» у ЗЗСО району

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Гайсинської ланки Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2019 рік, затвердженого головою районної державної адміністрації, з 17 вересня по 17 жовтня 2019 року в районі проводився «Місячник Цивільного захисту».

Головною метою місячника є роз’яснення державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання населення поводженню в екстремальних умовах, пропаганда діяльності єдиної системи цивільного захисту та її структурних підрозділів.

НВК: СЗШ І-ІІІ ст.- ДНЗ с. Бондурі

бондур