onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Гайсинчани серед переможців обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту області на 2019 рік, затвердженого Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 17 січня 2019 року №40, відповідно до Положення про проведення обласного етапу І фестивалю юних пожежників «Шкільна ліга безпеки», який проводиться у Вінницькій області в рамках Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників 10 травня 2019 року у м. Вінниці відбувся обласний етап фестивалю.

Фестиваль проводиться планово з метою формування громадської позиції підростаючого покоління у забезпечені пожежної безпеки, а також популяризації професії працівника оперативно-рятувальної служби, формування в учнівської молоді поваги до професії рятувальника, залучення її до вивчення історії пожежно-рятувальної справи та популяризації серед дітей і молоді здорового способу життя.

Гайсинський район представляла команда «Сигнал» ліцею №7 м. Гайсин у складі: Кривіцька Ангеліна (8 клас), Рибаченко Артем (8 клас), Ревкач Катерина (8 клас), Ціпотан Олег (8 клас), Анікеєнко Софія (8 клас), Шевчук Вікторія (11 клас) під керівництвом Ткачук Світлани Анатоліївни.

За рішенням журі команда району впевнено посіла ІІІ місце на обласному етапі.

Вітаємо переможців!

IMG-415cc0f3517a0c40bb894abfc5655742-V