onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Інструктивно-методична нарада із заступниками директорів ЗЗСО, методистами ЗДО та ЗПО

ЗасткенкдшмйФІМПРавна

Відповідно до плану роботи Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників ГМР» 04 жовтня 2022 року в режимі онлайн (на платформі Google Meet) було проведено інструктивно-методичну нараду із заступниками директорів з навчально-виховної роботи  закладів загальної середньої освіти, методистами закладів дошкільної та позашкільної освіти за темою «Актуальні питання підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників у 2022-2023 н.р. та окремі питання організації методичної роботи», де було розглянуто наступні питання:

1. Про підвищення кваліфікації та професійне зростання освітян. Формування замовлення закладів освіти територіальної громади на підвищення кваліфікації педагогів у КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» на 2023 рік.

2. Сертифікація – атестація: особливості проведення в умовах воєнного стану.

3. Про авторські методичні розробки педагогічних працівників.

4. Методичні рекомендації щодо проведення актуалізації фондів шкільних бібліотек та проведення Всеукраїнського місячника «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи».

5. Про навчально-методичне забезпечення впровадження реформи НУШ на рівні базової середньої освіти та Переліки навчальної літератури та навчальних програм рекомендованих для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2022-2023 н.р.

6. Про можливість участі педагогів громади у Всеукраїнських конкурсах «Учитель року 2023», «Нові технології в новій школі», Всеукранській виставці «Інноватика в сучасній освіті».

Захід модерував директор КУ «ЦПРПП ГМР» Віталій Сич.

адлоиячаспо ьмтсичм

0-02-0a-45d4b0d36dcf4143a2e1b89643098191d7dc548c0d25e31dfa939ccaec6175ca 414f7a7933cf6094

яваенд7щштиммсим