onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — У єдності наша сила!

У єдності наша сила!

Без вавптПВФМСФВназвания16 лютого в Україні відзначають День єднання. Це молоде свято, яке було  засноване лише торік, указом Президента України Володимира Зеленського. Головна мета— показати єдність українського народу на тлі військової загрози. У день національного єднання учнівська молодь закладів освіти Гайсинської громади брала участь в акціях та фотоквестах, були проведені флешмоби та виховні години. Школярі демонстрували символи України та об’єднувалися у «живі ланцюги».

Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності.

Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!

бондурі

ЗЗСО: СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ с. Бондурі