onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Серпнева педагогічна конференція 2020 року

Серпнева педагогічна конференція 2020 року

Шановні освітяни!

Вітаю учасників серпневої конференції 2020 року. Яка проходить у незвичному для нас форматі, але цього вимагають умови сьогодення. За кілька днів ми з Вами переступимо поріг нового 2020-2021 навчального року. Час проаналізувати підсумки року, що минув, відзначити досягнення, позитивне в роботі педагогічних колективів, а разом з тим загострити увагу на проблемах, намітити шляхи їх вирішення, визначити пріоритетні напрямки роботи щодо виконання державної програми розвитку освіти.

Попереду на нас чекає велика робота. В освіті немає місця байдужим і випадковим людям. Яскрава, творча, ініціативна, уміло працююча в умовах дистанційного навчання особистість – портрет учителя чи вихователя нової доби. Покладаюся на ваші мудрість, професіоналізм і терпіння. Вірю, що разом ми зможемо реалізувати непрості завдання, що стоять перед сучасною українською освітою. «Безпека понад усе!» - це мають бути не порожні слова для всіх під час епідемії COVID-19. Зберегти усіх учасників освітнього процесу – наше першочергове завдання сьогодні!

Від усієї душі бажаю вам злагоди, добра, натхнення, задоволення від результатів своєї праці! Зичу, щоб кожен ваш день був сповнений радістю, щастям та теплом людської подяки за добрі справи.

Нехай 2020/2021 навчальний рік стане роком нових професійних досягнень, особистих звершень освітян, а життя виставляє лише гарні оцінки!

Цими днями українці відзначають важливі державні свята День Незалежності, День Державного прапора, День знань. Вітаю всіх з прийдешніми святами!

З повагою,

начальник відділу освіти

Гайсинської районної державної адміністрації                Валентина Шрамко

кон2020

Підсумки розвитку освіти Гайсинського району в 2019/2020 навчальному році та завдання на 2020/2021 навчальний рік (PDF)

Проєкт рішення районної серпневої конференції працівників освіти Гайсинського району від 21 серпня 2020 року

Підсумки розвитку освіти Гайсинщини за 2019/2020 навчальний рік (Відеоматеріал)

Інструктивно-методичні рекомендації «Щодо організації діяльності закладів дошкільної освіти у 2020/2021 навчальному році»

Деякі питанння організації виховного процесу у 2020/2021 навчальному році щодо формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок

Про пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти на 2020/2021 н.р.

Методичні рекомендації про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році:

1. Інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році (pdf)

2. Початкова школа

3. Українська мова