Оголошення

     Відповідно до розпорядження голови  Гайсинської районної ради Борового Г.І. від 05.07.2018 р. №12 оголошується конкурс на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Гайсинської районної ради Вінницької області на контрактній основі строком на 3 (три) роки.

 

Найменування і місцезнаходження установи Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Гайсинської районної ради Вінницької області.

Адреса закладу: 23700 Вінницька область, Гайсинський район, м. Гайсин, вулиця 1 Травня, будинок 52

Найменування посади та умови оплати праці Директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Гайсинської районної ради Вінницької області.

Оплата праці здійснюється на основі Єдиної тарифної сітки розрядів  і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду Посаду директора може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста та стаж педагогічної роботи не менше п’яти років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
Перелік документів, остаточний термін, місце і порядок подання документів для участі у конкурсі Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) конкурсній комісії такі документи:

–         копію паспорта громадянина України;

–         письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

–         копію трудової книжки;

–         копії документів про освіту з додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

–         письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи для участі у конкурсному відборі подаються до управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської райдержадміністрації за адресою: 23700 Вінницька область, Гайсинський район, м. Гайсин, вулиця 1 Травня, будинок 40, кабінет 112

Кінцевий термін приймання документів: 25.07.2018 р.

Дата, місце, етапи проведення конкурсного відбору Конкурс проводиться поетапно:

–         інформація про проведення конкурсного відбору оприлюднюється на веб-сайті засновника і  управління освіти, фізичної культури та спорту;

–         подача документів особами, які бажають взяти участь у конкурсі;

–         попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;

–         проведення іспиту та визначення його результатів;

–         проведення співбесіди та визначення її результатів;

–         визначення результатів конкурсного відбору;

–         оприлюднення результатів конкурсу.

Дата проведення іспиту та співбесіди: 26.07.2018 р.

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору Буга Ольга Петрівна, тел. (04334) 2-15-40

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


 

 

Гайсинська райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу з питань реалізації державної політики у галузі освіти управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської районної державної адміністрації.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:

повну вищу педагогічну освіту за освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;

стаж організаційної і професійної роботи за фахом у сфері освіти не менше 3 років або на державній службі не менше року;

знають чинне законодавство з питань державної служби, протидії корупції, правових та організаційних засад здійснення навчально-виховного процесу, функціонування навчальних закладів, державних стандартів освіти;

вільно володіють державною мовою;

вміють працювати на комп’ютері та готувати аналітичні довідки;

не досягли граничного віку перебування на державній службі.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація надається за адресою: м. Гайсин, вул. 1 Травня, 40, кім. 112, тел. 2-15-40.