onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Творчий звіт кращих колективів Гайсинщини

Перші весняні, березневі дні зібрали на сцені районного Будинку культури талановитих педагогів та їх вихованців, кращі мистецькі колективи на зональному концерті «Проліски надії-2019».

Учасниками свята стали: духовий оркестр ліцею № 7 м. Гайсин (кер. Лисак П.І.), народний хоровий колектив учителів СЗШ І-ІІІ ст. с.Куна (кер. Шатілов М.Б.), Данчук Н.М. (СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин), Годованюк Т.М. (СЗШ І-ІІІ ст. с. Кунка), Люта А.В. (СЗШ І-ІІІ ст. № 5 м. Гайсин), народний аматорський ансамбль української пісні «Калинонька» СЗШ І-ІІІ ст. с. Карбівка (кер. Петрущак Н.А.), дитячий ансамбль «Кіндер сюрприз» СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин (кер. Лазаренко Д.І., Лазаренко О.Є.), танцювальний колектив «Дитинство» районного Будинку школярів та молоді (кер. Стус М.С.), танцювальний колектив «Юність» НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія м. Гайсин (кер. Римар А.П.), танцювальний колектив «Пірует» (кер. Тєлятнікова В.В.), народний колектив естрадно-спортивного танцю «Посмішка» районного Будинку школярів та молоді (кер. Поздоровкіна А.М.).

Вдячні глядачі зустрічали теплими усмішками та проводжали бурхливими оплесками усіх артистів.

Учасників мистецького фестивалю привітала начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Шрамко Валентина Миколаївна.

Відеоматеріали концерту