onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Заняття у школі новопризначеного керівника

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту на І квартал 22 лютого 2019 року на базі закладу дошкільної освіти №5 «Факел» (директор (завідувач) Павленко К.Г., вихователь-методист Швець О.Б.) відбулося чергове заняття у Школі новопризначеного керівника.

Цього разу на засідання Школи прибули директори (завідувачі) закладів дошкільної освіти с. Михайлівка Скрипник Валентина Миколаївна, с. Носівці Савостіна Алла Миколаївна, с. Губник Кисіль Альбіна Анатоліївна, с. Харпачка Шикирява Людмила Григорівна, с. Степашки Шкраба Галина Миколаївна, с. Карбівка Лісовська Тетяна Олександрівна.

Навчання керівників проводили директор Павленко Катерина Григорівна та вихователь-методист Швець Ольга Борисівна. Під час роботи завідувачі удосконалювали свої вміння щодо ведення ділової документації, а саме протоколів засідань педагогічних рад, виробничих нарад, узагальнення атестаційних матеріалів, здійснення моніторингу діяльності педагогів. Також учасники школи ознайомились із активними формами роботи з педагогами, що використовуються в дитячому садку і є ефективними та результативними.

На завершення адміністрація організувала для колег екскурсію по закладу, під час якої завідувачі оглянули групові, спальні кімнати, фізкультурно-музичну залу, матеріали виставки «Старим речам нове життя», підготовлену до засідання педагогічної ради.