onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — VІ юнацькі спортивні ігри з баскетболу 3х3

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту і Положення про VІ юнацькі спортивні ігри Гайсинського району відбулися змагання з баскетболу 3х3.

В змаганнях серед дівчат, які проходили 15 лютого в спортивному залі НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей перемогли баскетболістки СЗШ І-ІІІ ст. с. Чечелівка (10-11 кл. – старша вікова група) та НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей (8-9 кл. – середня вікова група). Призерами юнацьких ігор стали команди НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія, ліцею №7 м. Гайсин та СЗШ І-ІІІ ст. с. Карбівка.

19 лютого в спортивному залі №1 ДЮСШ змагалися хлопці середньої вікової групи (9 команд). Після попередніх ігор в трьох підгрупах переможці груп розіграли призові місця. За результатами фінальних ігор І місце виборола команда СЗШ І-ІІІ ст. с. Кисляк, ІІ місце – НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей, а ІІІ місце – СЗШ І-ІІІ ст. с. Чечелівка.

22 лютого переможців юнацьких спортивних ігор виявляли хлопці старшої вікової групи (10 команд). Фіналісти змагань визначались за іграми в трьох попередніх групах. В фіналі кожна з команд виграла по одній зустрічі. За різницею закинутих та пропущених м’ячів переможцями стали представники СЗШ І-ІІІ ст. с. Чечелівка. Друге місце зайняли баскетболісти ліцею №7 м. Гайсин, а третє – хлопці НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей.