onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районні змагання по стрільбі на базі ліцею №7

19 лютого в стрілецькому тирі ліцею№7 м. Гайсин відбулися змагання по стрільбі з пневматичної гвинтівки за програмою Спартакіади допризовної молоді Гайсинського району.

В змаганнях взяли участь 45 учнів, які представляли 14 шкіл І-ІІІ ступенів. Спортсмени виконували вправу зі стрільби стоячи без упору (3 пробних і 10 залікових пострілів). За результатами змагань переможцями в індивідуальному заліку стали Шуляр Оксана (ліцей №7 м. Гайсин) та Стефаненко Максим (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія). Другі місця вибороли Магазинська Марія (СЗШ І-ІІІ ст. с. Степашки) та Шутило Владислав (ліцей №7 м. Гайсин), а треті місця зайняли Драчук Галина (СЗШ І-ІІІ ст. с. Карбівка) та Климик Віктор (СЗШІ-ІІІ ст. с. Бубнівка).

В командному заліку призерами змагань стали: І місце – ліцей №7 м. Гайсин; ІІ місце – НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія; ІІІ місце – СЗШ І-ІІІ ст. с. Карбівка.