onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Турніри з волейболу серед дівчат

Проведені змагання з волейболу серед дівчат СЗШ І-ІІІ ст. за програмою Спартакіади школярів та VІ юнацьких спортивних ігор Гайсинського району.

З 30 січня по 1 лютого проходили ігри Спартакіади школярів, в яких взяли участь 13 команд. Серед дівчат сільських шкіл після попередніх ігор в двох підгрупах у фіналі грали 4 команди. За результатами фінального одноколового турніру третє місце вибороли дівчата СЗШ І-ІІІ ст. с. Чечелівка. Друге місце зайняла команда СЗШ І-ІІІ ст. с. Степашки, а переможцями Спартакіади школярів стали волейболістки СЗШ І-ІІІ ст. с. Куна.

31 січня в спортивному залі №2 Гайсинської ДЮСШ пройшли змагання серед дівчат шкіл м. Гайсина. Третє місце зайняла команда НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - гімназії. В грі за І місце дівчата ліцею №7 перемогли представників НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцею і стали переможцями Спартакіади школярів.

5 лютого відбулися фінальні ігри VІ юнацьких спортивних ігор Гайсинського району, в яких брали участь 2 команди сільських та 3 міських шкіл. Після стикових зустрічей визначилися три команди, які розіграли призові місця. За підсумками фінальних зустрічей третє місце зайняла команда СЗШ І-ІІІ ст. с. Куна, друге місце - волейболістки НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей, а перше місце в юнацьких іграх вибороли дівчата ліцею №7 м. Гайсин.