На виконання плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації на І квартал 2019 року 1 лютого в районному Будинку школярів та молоді проведено конкурс солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія-2019». Конкурс проведено в рамках обласного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії» з метою виявлення та стимулювання талановитої творчої молоді, підтримки та популяризації українського мистецтва, світової класики, формування у молоді усвідомлення власної причетності до української культурної спадщини, пропагування національної культури через власну художньо-творчу діяльність, розширення простору мистецького спілкування, сприяння інтеграції національного мистецтва до світового культурного простору.

      116 конкурсантів із 28 закладів освіти району демонстрували свої таланти в номінаціях «Художнє читання» та «Вокал».

За рішенням журі конкурсу переможцями стали:

Номінація «Вокал»

Молодша група

І місце – Міщенко Марія (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей м. Гайсин)

ІІ місце – Вдовцова Софія (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія м. Гайсин)

ІІІ місце – Добрянський Владислав (СЗШ І-ІІІ ст. с. Кіблич)

                 Невідома Маргарита (СЗШ І-ІІІ ст. с. Кисляк)

                 Куцак Анастасія (СЗШ І-ІІІ ст. с. Кунка)

Середня група

І місце – Цехмейструк Ізабель (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія м. Гайсин)

               Мельник Діана (районний Будинок школярів та молоді)

ІІ місце – Подоляк Анастасія (СЗШ І-ІІІ ст. с. Кунка)

               Козовіт Назар (СЗШ І-ІІІ ст. с. Кисляк)

ІІІ місце – Корненко Альона (СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів)

                 Добрянський Ярослав (СЗШ І-ІІІ ст. с. Кіблич)

                 Наріманова Жасмін (ліцей № 7 м. Гайсин)  

Старша група

І місце – Рашкован Юлія (НВК: СЗШ І-ІІІ ст.- ліцей м. Гайсин)

ІІ місце – Семенюк Марина (СЗШ І-ІІІ ст. № 2 м. Гайсин)

ІІІ місце – Стасюк Юлія (районний Будинок школярів та молоді)

                 Загорянський Даниїл (СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин)

Номінація «Художнє читання»

Молодша група

І місце – Петух Артем (СЗШ І-ІІІ ст. с. Бубнівка)

ІІ місце – Санамян Денис (СЗШ І-ІІІ ст. с. Носівці)

ІІІ місце – Колосовський Назар (СЗШ І-ІІІ ст. с. Чечелівка)

                 Сидорчук Валерія (СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин)

                 Ковтун Олександра (СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин)

Середня група

І місце – Ковч Юлія (СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин)

ІІ місце – Дмитришена Єлизавета (СЗШ І-ІІІ ст. № 2 м. Гайсин)

ІІІ місце – Вовчок Анна (СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів)

                 Вербовенко Глєб (ліцей № 7 м. Гайсин)

Старша група

І місце – Турок Ірина (ліцей № 7 м. Гайсин)

               Козар Мар’яна (ліцей № 7 м. Гайсин)

ІІ місце – Юткевич Дмитро (СЗШ І-ІІІ ст. № 2 м. Гайсин)

                 Козарчук Альона (СЗШ І-ІІІ ст. с. Карбівка)

              Чайковська Карина (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей м. Гайсин)

ІІІ місце – Бірецька Алла (районний Будинок школярів та молоді)

                 Годованюк Владислав (СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин)

               Мєльніков Денис (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей м. Гайсин)

2іавпиа

IMG-5ddc4cf2de948ca76946901bb4e3a5d2-V

IMG-8fc94d4dd21cd1d822a854c107c59813-V

IMG-18e1d3a9b91a5d8ea9834a9df4c06ffb-V

IMG-51da78a6f1bdb149353e5e5931768bfc-V

IMG-ab15e62ca7ad9706ec48ffad00299495-V

IMG-aca2265be59db0dc0e9500833c580864-V

IMG-dcd1686b908d8befcc3216173a166b60-V

IMG-f2168a4ff59fbe544e26e7df2eabf11f-V

P90201-101658

P90201-102335

P90201-102701

P90201-104713

P90201-105421

P90201-112255

P90201-124211