onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Нарада з директорами (завідувачами) закладів дошкільної освіти

29 січня 2019 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками закладів дошкільної освіти Гайсинщини.

Начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА Шрамко Валентина Миколаївна наголосила на вимоги дотримання державної політики з питань дошкільної освіти, звернула увагу керівників на роботу з батьками, запровадження інклюзивного навчання, здійснення контролю за харчуванням дошкільників, упорядкуванням території закладів. Валентина Миколаївна також зупинилась на організації безпечної життєдіяльності всіх учасників освітнього процесу.

Завідувач районного методичного кабінету Сич Віталій Петрович висвітлив питання проходження курсів підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників у 2019 році, а також провів майстер-клас для присутніх щодо реєстрації у методичному кластері «Спільнота вихователів ДНЗ», використанні матеріалів та розміщенні власних методичних розробок.

Методист районного методичного кабінету Діхтяр Марія Дмитрівна зупинилась на змістові листа МОН України від 13.11.2018 №1/9-691 «Щодо організації діяльності інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти», наголосила на доцільності облаштування розвивальних центрів, урізноманітнення і заміни матеріалів у них, дотримання режиму занять, самостійної діяльності та прогулянок.

Подчос Володимир Миколайович, методист районного методичного кабінету, довів до відома керівників інформацію щодо збору даних про заклади дошкільної освіти за формою 85-к до інформаційно-телекомунікаційної системи «Державна інформаційна система освіти» (ДІСО) та розкрив покроковий механізм їх внесення.

Про нові вимоги до формування документів особової справи кожного працівника закладів розповіла головний спеціаліст сектору апарату районної державної адміністрації Капкан Людмила Сергіївна, а також відповіла на всі запитання, що виникали під час виступу.

З метою успішного початку фінансового року до учасників наради звернулась головний бухгалтер управління освіти, фізичної культури та спорту Лищенко Раїса Михайлівна, яка зосередила увагу директорів на особливостях фінансової звітності і дотриманні фінансової дисципліни в дошкільних закладах.

IMG-9cd5674e82f505eade4f9caaca2bfb77-V

IMG-7e67133aca790b8df2a3b7423506b4fd-V