onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Колективу СЗШ І-ІІІ ст. с. Куна представили нового директора

16 січня 2019 року  голова районної ради Григорій Боровий разом з начальником управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Валентиною Шрамко представили колективу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Куна нового директора. Ним за підсумками конкурсу став Брагар Ігор Валентинович, який до цього працював вчителем трудового навчання у міській загальноосвітній школі № 3, має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Старший вчитель». Це перший директор школи в Гайсинському районі, якого було обрано шляхом проведення конкурсу.

е-300x211

в-300x225