onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Конкурс на посаду директора середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Куна Гайсинського району відбувся

11.01.2019 року відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад району, затвердженого рішенням 17 сесії Гайсинської районної ради 7 скликання від 07.06.2018 року, відбувся конкурсний відбір переможця конкурсу на посаду директора середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Куна Гайсинського району.

Чотири кандидати, а саме Барвінок Оксана Василівна, Брагар Ігор Валентинович, Диченко Галина Петрівна, Михайловська Олена Анатоліївна, пройшли тестову перевірку знань на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, перевірку професійних компетентностей, що відбувалося шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання. Кожен з перетендентів також провів презентацію державною мовою перспективного плану розвитку СЗШ І-ІІІ ст. с. Куна Гайсинського району та відповів на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Кожен з конкурсантів продемонстрував добрі знання чинного законодавства у сфері освіти, показав себе непересічною особистістю, зміг проявити риси, що мають бути притаманні сучасному керівникові.

В умовах високої конкуренції найбільшу кількість балів за підсумками усіх етапів відбору здобув Брагар Ігор Валентинович, що дозволило йому за одностайним рішенням комісії стати переможцем конкурсу на посаду директора середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Куна Гайсинського району.

Вітаємо Ігоря Валентиновича з перемогою! Бажаємо йому нових здобутків, успішної реалізації планів та задумів, вдалої співпраці з усіма учасниками освітнього процесу!

Протокол №2 засідання конкурсної комісії від 11.01.2019 року.

1ачо

2сптч

3пчсти

4чт

5чт

6чат

7сиь

8сьм

Брагар Ігор Валентинович з 2001 року по даний час працював учителем трудового навчання СЗШ І-ІІІ ст. №3 м. Гайсин, закінчив Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Г. Тичини, має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Старший вчитель».