onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Екскурсія до м. Києва від народного депутата України Миколи Кучера

Майбутнє країни - за обдарованою молоддю. За тими дітьми, які ставлять у пріоритет навчання, які цікавляться історією своєї країни та поважають традиції рідного народу. Саме такими є 48 учнів ліцею №7 м. Гайсин: призери районних олімпіад, конкурсів, спортивних змагань, - діти, які дбають про імідж закладу, району, країни.

Дуже важливо підтримувати таких школярів і заохочувати їх. І це чудово розуміє народний депутат України Микола Кучер. Дякуючи саме його спонсорській допомозі, 9.01.2019 була організована поїздка учнів до міста Київ.

Екскурсія розпочалась із Національного музею історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 р. Діти були вражені величезною кількістю експонатів, змістовною розповіддю про страшні часи нашої історії. Особливо дітей вразили зали, що відображають сучасні події на Сході України. Цікаві експозиції, вражаючі факти – все це змушувало замислитись над створенням мирного сьогодення, над розвитком щасливого майбутнього нашої країни.

Далі екскурсія продовжилась у стінах Верховної Ради України. З перших хвилин учасники поїздки були зачаровані красою та масштабами величної будівлі, збудованої за проектом архітектора В. Заболотного. Саме тут 1991 року була проголошена Державна Незалежність України. Особливо вразила всіх картина під назвою «Державотворення», на якій автор Кулаков О.Г. зобразив момент прийняття Акту проголошення незалежності України. Учні мали унікальну можливість побувати в сесійній залі, де дізнались про структуру та діяльність Верховної Ради України.

На завершення екскурсії Микола Кучер подарував дітям незабутній відпочинок у розважальному центрі OceanPlaza.

Висловлюємо щиру подяку народному депутату України Миколі Кучеру за спонсорську допомогу та підтримку обдарованої молоді ліцею №7 м. Гайсин. Саме завдяки таким небайдужим державним діячам, патріотам, які дбають про розвиток освіти, культури, духовності, наша країна матиме гідне майбутнє.

10ис

1ямит