onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Змагання зі спортивного орієнтування за кубок Святого Миколая

15-16 грудня в м. Вінниця проведені заключні в цьому році змагання орієнтувальників – Кубок Святого Миколая, які проводив Вінницький обласний центр туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій. Брала участь в них і команда з Гайсищини. Гарний результат показала тренер команди Уманець Наталія Григорівна, яка виборола призове місце у змаганнях у відкритій групі, а кілька учасників – Кобзін Дмитро, Волошанюк Вікторія, Машкова Вікторія та Сорокопуд Максим зупинились за крок від п’єдесталу.

Дані змагання підвели підсумок дуже вдалого для орієнтувальників сезону. Адже цього року спортсмени Гайсинського району та клубу ГрОТ-Гранів перемогли у Кубку зі спортивного орієнтування на 56-тих обласних змаганнях з туристичного багатоборства, вдало виступили на турнірах в Києві, Львові, Одесі, Вінниці, Полтаві, на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування в м. Трускавець, були другими в командному заліку на двох чемпіонатах області, організували та провели VІ фестиваль спортивного орієнтування «Гранів скликає друзів». В змаганнях Української орієнтувальної ліги клуб ГрОТ-Гранів виборов почесне сьоме місце серед 87 кращих клубів України, поступившись тільки клубам з Києва, Харкова та Одеси.

Орієнтувальники Гайсинщини дякують всім, хто їх підтримує (зокрема управлінню освіти, фізичної культури та спорту, яке профінансувало виїзди на офіційні чемпіонати та допомогло в придбанні електронної системи відмітки) та сподіваються, що прийдешній рік стане для них не менш вдалим.