onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Зональні змагання з волейболу на базі НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей м. Гайсин

30 листопада в спортивному залі НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей м. Гайсин відбулися зональні змагання з волейболу серед юнаків за програмою Спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вінницької області.

Участь в зональних змаганнях брали 5 команд. В першій грі гайсинські волейболісти (тренер Крук М.М.) в напруженій боротьбі переграли суперників із Теплицького району в двох партіях. В фінальній грі гайсинчани зустрічались з командою Бершадського району. Першу партію легко виграли спортсмени з Гайсина, а друга партія проходила в напруженій боротьбі. Лише в кінцівці другої партії гайсинські хлопці змогли відірватися в рахунку та перемогти в грі з рахунком 2 : 0 і зайняти перше місце в зональних змаганнях.

Фінальні змагання будуть проведені в кінці березня 2019 року. Команда Гайсина буде боротися за перемогу в Спартакіаді школярів з переможцями інших трьох підгруп

IMG-f4f19007d7214adb7411f54a6c59c770-V