onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Збори громадської організації «Рада директорів"

28 листопада 2018 року відбулися збори громадської організації «Рада директорів закладів загальної середньої освіти Гайсинщини».
     Голова Ради директорів Волошанюк Світлана Григорівна проінформувала присутніх про законність роботи та державну реєстрацію громадської організації.
     Відповідно до порядку денного зборів було розглянуте питання «Про делегування представників громадської організації до складу конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора СЗШ І-ІІІ ст. с. Куна Гайсинського району Вінницької області».
     Учасники зібрання визначилися із персональним складом конкурсної комісії від громадської організації «Рада директорів закладів загальної середньої освіти Гайсинщини». До складу комісії увійшли Глинчук В.Б. - директор СЗШ І-ІІ ст. с. Жерденівка, Вдовцова Т.А. – директор НВК: СЗШ І-ІІІ ст. –ліцей м. Гайсин, Волошанюк С.Г.- директор СЗШ І-ІІІ ст. с. Кузьминці, Мендусь Л.Г. – директор ліцею № 7 м. Гайсин.

IMG-7fb289c77296d5255121431e52779453-V

IMG-21527ec87056a5e4eb0f2ab9c7f78e0f-V