onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Створено громадську організацію керівників закладів загальної середньої освіти Гайсинщини

12 листопада 2018 року відбулись установчі збори засновників громадської організації «Рада директорів закладів загальної середньої освіти Гайсинщини» (ГО «Рада директорів»), де було прийнято рішення про утворення цього громадського об’єднання, затверджено його Статут.

Головою ГО «Рада директорів» більшістю голосів обрано директора СЗШ І-ІІІ ст. с. Кузьминці Волошанюк Світлану Григорівну. Рішенням зборів до складу правління організації обрано директорів закладів загальної середньої освіти району: Буханенко Н.Л., Вдовцову Т.А., Волошанюк С.Г., Мендусь Л.Г., Семенця П.Г., Ушенка В.І., Шеремету І.К.

Метою громадської організації «Рада директорів закладів загальної середньої освіти Гайсинщини» є сприяння реалізації державної політики в галузі освіти, підвищення професійної майстерності управління закладами загальної середньої освіти та захист інтересів своїх членів.

Бажаємо новоствореній громадській організації успіху та сподіваємося на плідну співпрацю!

IMG 20181112 142452-1