onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Вітання працівникам культури та майстрам народного мистецтва

9 листопада– Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Напередодні, з нагоди свята в районному Будинку культури відбулися урочистості.

До поздоровлень та вдячності за подвижницьку працю, сумління, щирість у роботі та за самовідданий вклад у справу збереження національної культурної спадщини, в розвиток народної творчості, що лунали з вуст народного депутата України Миколи Івановича Кучера, керівників району, начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації Миколи Ричкова, приєднались начальник управління освіти, фізичної культури і спорту райдержадміністрації Валентина Шрамко та голова профспілки працівників освіти району Оріховська Валентина Іванівна разом з школярами.