onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Спартакіада школярів з настільного тенісу

6-7 листопада відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту та Положенням про Спартакіаду школярів Гайсинського району відбулись змагання з настільного тенісу.

Змагання проводились в тенісному залі ліцею №7 м. Гайсин. В змаганнях взяли участь 49 тенісистів з 22 шкіл району В особистому заліку переможцями стали: Коберник Олег (СЗШ І-ІІ ст. с. Рахни) та Скалецька Уляна (СЗШ І-ІІ ст. с. Гунча); Шевчук Сергій та Бузювака Інна з СЗШ І-ІІІ ст. с. Куна; Воробйов Петро (НВК: СЗШ - ліцей м. Гайсин) та Король Руслана (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія).

В командному заліку перемогли представники НВК: СЗШ – гімназії м. Гайсин, СЗШ    І-ІІІ ст. с. Куна, СЗШ І-ІІ ст. с. Гунча.