onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районний семінар учителів фізичної культури

Згідно з планом роботи управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської райдержадміністрації на базі ліцею № 7 м. Гайсина проведено районний семінар учителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти під керівництвом методиста районного методичного кабінету Луценк В.М. Про здобутки ліцею № 7 у навчанні, вихованні, спорті розповіла присутнім директор Мендусь Л.Г. Практична частина семінару складалась із виступу вчителя-методиста Демидася В.В., який поділився досвідом своєї роботи та відкритого уроку у 9-Б класі, що давався вчителем вищої категорії Полозун А.В.