Відбулися змагання районної Спартакіади школярів 2018-2019 навчального року з малого футболу серед дівчат СЗШ І-ІІІ ст. Ігри проходили на футбольному майданчику заводу «Бета» по олімпійській системі.

       В напруженій боротьбі проходили ігри дівчат шкіл м. Гайсин. В трьох іграх з чотирьох переможець визначався в серії післяматчевих пенальті. Після попередніх зустрічей в грі за третє місце зустрілись представники СЗШ №2 та НВК: СЗШ – ліцей. Основний час гри завершився з нічийним рахунком 0 : 0, а в серії пенальті перемогли дівчата НВК: СЗШ – ліцей. В фіналі грали команди НВК: СЗШ – гімназії та ліцею №7 м. Гайсин. Після нічийного першого тайму юні футболістки ліцею №7 переграли своїх суперниць з рахунком 2 : 0 і зайняли перше місце.

       Дівчата сільських СЗШ І-ІІІ ст. грали в двох підгрупах по 4 команди. Після ігор в підгрупах відбулись стикові зустрічі. За третє місце боролись представники шкіл сіл Гранів та Чечелівка. Після нічийного результату в основний час в серії пенальті виграли чечелівські дівчата, які й посіли третє місце. В фінальній зустрічі спортсменки СЗШ І-ІІІ ст. с. Зятківці перемогли суперниць з команди СЗШ с. Куна з рахунком 1 : 0 і зайняли перше місце.

       Всього в турнірі Спартакіади школярів серед дівчат взяли участь 12 команд (96 учасників).

IMG 6046

IMG 6039

IMG 6044

IMG 6045