19 вересня 2018 року на базі районного методичного кабінету відбулася нарада-семінар керівників закладів дошкільної освіти.

Нарадчу частину засідання відкрила начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА Шрамко Валентина Миколаївна, звернувшись до директорів ЗДО з вимогою дотримання трудової дисципліни на робочих місцях, добросовісного виконання своїх посадових обов’язків, толерантного відношення до дітей, їх батьків та громадськості в цілому. Валентина Миколаївна також наголосила на важливості постійного контролю за постачанням продуктів харчування, їх якістю, а потім відповіла на запитання керівників закладів дошкільної освіти.

Окремі питання організації методичної роботи, курсової перепідготовки та атестації педагогічних працівників дошкілля розкрив завідувач районного методичного кабінету Сич Віталій Петрович. На основі проблемних ситуацій, які виникають у міжатестаційний період, завідувач РМК намагався донести до завідувачів дошкільних закладів важливість вчасного проходження курсів за фахом, що є підставою для атестації педпрацівника. Під час діалогу у формі запитань-відповідей учасники зібрання мали змогу отримати допомогу у вирішення тих проблем, які назріли в колективах.

Методист районного методичного кабінету Подчос Володимир Миколайович зосередив увагу учасників наради на питаннях готовності закладів дошкільної освіти району до нового навчального року, проведення місячника цивільного захисту та підготовки до опалюваного сезону.

Методист ОМК НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області Гловацька Ольга Володимирівна провела семінар з директорами (завідувачами) та вихователями-методистами щодо організації та проведення тижня безпеки дитини, тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, ознайомила з методичними рекомендаціями, проконсультувала присутніх з питань проведення планових навчань з ЦЗ та БЖД у закладах дошкільної освіти.

IMG 20180919 094156

IMG 20180919 094202

IMG 20180919 112209

IMG 20180919 113337

IMG 20180919 115858