onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Нарада керівників закладів освіти району

За планом роботи управління освіти, фізичної культури та спорту 28 серпня 2018 р. на базі районного методичного кабінету, за участю голови районної державної адміністрації  Владислава Анатолійовича Уткіна, відбулася нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Гайсинського району. Тема наради: «Про організований початок 2018 – 2019 навчального року». Перед початком зібрання присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять колеги – директора СЗШ с.Куна Сташка В.В.

Розпочинаючи нараду начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Валентина Миколаївна Шрамко щиро привітала керівників закладів освіти з початком нового навчального року, інформувала про актуальні питання реформування та розвитку освіти, які порушувались на Всеукраїнській педагогічній конференції 21.08.2018р. та підсумковій колегії Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації 22.08.2018р.

«Освіта Гайсинщини : виклики та реалії сьогодення» - такою була тема виступу голови районної державної адміністрації Владислава Анатолійовича Уткіна, який акцентував увагу присутніх на важливих питаннях функціонування освітянської галузі району, серед них: дотримання чинного законодавства щодо забезпечення прав дітей та підлітків на отримання якісної освіти, дотримання прав і свобод усіх учасників освітнього процесу, посилення виховної роботи та патріотичного виховання школярів, ролі керівника школи як організатора освітнього процесу. Голова районної державної адміністрації наголосив на необхідності об’єднання зусиль влади, освітян, громадськості в питаннях створення комфортних умов для навчання і виховання дітей.

В ході наради працівниками управління освіти, фізичної культури та спорту (Нестерук А.В., Буга О.П.), районного методичного кабінету (Сич В.П., Ревкач В.В., Крук Л.П., Подчос В.М.) до керівників шкіл та позашкільних навчальних закладів було доведено низку питань, пов'язаних з організованим початком нового начального року.

Підводячи підсумки проведеної наради начальник управління освіти, фізичної культури та спорту наголосила на важливості обговорених питань та персональній відповідальності керівників шкіл та позашкільних закладів за їх виконання, подякувала керівникам, педагогічним колективам, спонсорам та меценатам за роботу проведену по підготовці до початку нового навчального року.

IMG 20180828 120357

IMG 20180828 120414