onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Вінницьке телебачення на Гайсинщині

Вінницьке телебачення "Телеканал ІТА "ВІТА"" завітало на Гайсинщину з метою вивчення стану підготовки освітнього простору Нової Української школи у навчальних закладах району. Журналісти побували у Кузьминецькій (директор Волошанюк С.Г.) та Михайлівській (директор Балахтар А.Л.) школах, розмовляли з учителями, керівниками закладів. Свої запитання вони поставили і начальнику управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської райдержадміністрації  Валентині Шрамко. Репортаж можна переглянути на 13 хвилині випуску новин від 10 серпня 2018 року.

Дивитись тут: Телеканал ВІТА: НОВИНИ Вінниці за п'ятницю 10 серпня 2018 року - YouTube