onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Семінар учителів-філологів району

27.04.2018 року на базі РМК відбувся семінар учителів-філологів району. Відкрив семінар завідувач районним методичним кабінетом Сич Віталій Петрович.

Керівник районного методичного об’єднання вчителів-словесників Ткачук Надія Михайлівна ознайомила присутніх із планом проведення семінару, акцентуючи увагу на головній темі семінару «Завершення 2017-2018 навчального року, проведення державної підсумкової атестації, вироблення алгоритму успішності підготовки учнів до ЗНО».

Надія Михайлівна розповіла про особливості проведення державної підсумкової атестації з української мови та літератури за курс базової середньої освіти, особливу увагу звернула на ДПА з української мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання, особливості оформлення всіх завдань сертифікаційної роботи.

Продовжила семінар учитель української мови та літератури СЗШ І-ІІІ ступенів №4, призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності «Учитель року-2018» Немировська Наталія Вікторівна, яка презентувала конкурсні випробування: «Тестування з фахової майстерності», «Практична робота», «Методичний практикум», «Навчальний проект», «Урок». Наталія Вікторівна наголосила на тому, що даний конкурс передбачає обов’язкову попередню реєстрацію на платформі МОНУ зі створенням профілю в освітній мережі (заповнення реєстраційної картки, розміщення відеорезюме).

Учитель НВК: Гайсинської СЗШ- інтернат І-ІІІ ступенів-гімназії Гончарук Людмила Іванівна, учениця якої стала призером IV етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, поділилася досвідом підготовки учнів до участі в Усеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови та літератури, Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Підбила підсумки семінару Ткачук Н.М., учителі-словесники збагатилися досвідом, яким щедро поділилися вчителі району. Семінар пройшов у діловій творчій атмосфері.

й123876

757ц6847