onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Організація степ-аеробіки в закладах дошкільної освіти

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури і спорту на ІІ квартал на базі ЗДО №2 «Дзвіночок» (директор Бойко Т.П., вихователь-методист Маковецька Г.П.) відбулось районне методичне об’єднання інструкторів з фізичного виховання.

Степ-аеробіка поступово завойовує своє місце у фізичній культурі. Цьому сприяє позитивний емоційний фон занять, обов’язковий музичний супровід, незвичайне поєднання рухів, пов’язане з незвичайним предметом – платформою. Ефективність степ-аеробіки полягає у комплексному розвитку в дітей рухових якостей, у сприятливому впливі на організм людини. Специфіка степ-аеробіки – це поєднання базових вправ з елементами танців різних стилів, тісний зв’язок рухів з музикою і ритмами, висока динамічність і різноманітність рухів і, отже, збагачення рухового досвіду і підвищення культури рухів.

З метою спільного опрацювання методики проведення степ-аеробіки Плаксієнко О.П., інструктор з фізичного виховання ЗДО №1 «Пролісок», підготувала виступ, де послідовно висвітлила структуру заняття і музичний супровід, основні етапи навчання дітей, базові кроки в степ-аеробіці та їх позначення при описі, візуальні команди тощо.

У практичній частині заходу учасники переглянули відкрите заняття-тренування із застосуванням степ-платформ, проведеного інструктором з фізичного виховання ЗДО №2 «Дзвіночок» Пустовіт О.В. Дотримуючись структури заняття, педагог організувала 18 вправ, що входили до комплексу степ-аеробіки та використала степ-платформи при виконанні дітьми основних рухів, а саме перестрибування, просування, повзання, під час рухливої гри «Займи степ».

Інструктори з фізичного виховання Кучеренко Н.Т. (ЗДО №5), Стемковська І.А. (ЗДО №4), Твердола Г.Г. (ЗДО с. Губник) підготували конспекти занять з використанням степ-аеробіки, розкривши їх мету та зміст.

Сушко Н.Г., керівник РМО, підсумувала роботу методоб’єднань у 2017-2018 н.р. та запропонувала колегам для розгляду важливі питання фізичного виховання дошкільників у майбутньому.

IMG 20180425 093642

IMG 20180425 093651