onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — «Ігри патріотів»

На виконання плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту на ІІ квартал 2018 року, 18 квітня проведено захід, організований спільно із Гайсинським відділом поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області «Ігри патріотів». Церемонія відкриття ігор відбулася в Парку пам'яті і слави Героїв-учасників антитерористичної операції на Сході України. На відкритті були присутні голова районної ради Боровий Григорій Іванович, старший інспектор ювенальної превенції Вінниччини Телепенко Ольга Володимирівна, начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Шрамко Валентина Миколаївна, начальник Гайсинського відділу поліції Соломон Ігор Володимирович, старший інспектор ювенальної превенції Гайсинського відділу поліції Гудима Наталя Миколаївна, військовий комісар Захарчук Олександр Євгенійович, голова спілки учасників АТО м. Гайсина та Гайсинського району Данилюк Микола Миколайович, воїни АТО, школярі, педагоги, жителі міста.

Під гучні оплески присутніх, під звуки козацького маршу, чітко виконуючи команди свого керівника Кривіцького Володимира Валерійовича, крокували команди-учасники ігор «Сокіл» та «Орел» - вихованці військово-патріотичного гуртка районного Будинку школярів та молоді. З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Боровий Г.І. Учасники заходу поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам-гайсинчанам та вшанували героїв хвилиною мовчання. Почуття гордості та поваги переповнювали серця присутніх, коли учасники АТО отримували нагороди: відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції», нагрудні знаки «Учасник АТО». Посмертно орденом «За мужність ІІІ ступеня» був нагороджений наш земляк Воловенко Ігор Іванович.

Далі дійство відбувалося на стадіоні НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. - гімназія. Юні патріоти демонстрували вміння, навички та знання в конкурсах: «Тактика спеціальної підготовки», «Техніка самозахисту. Прийоми рукопашного бою», «Надання долікарської допомоги», «Стрільба», «Перетягування линви». Вихованці гуртка демонстрували чіткість рухів, синхронність, влучність, навички надання першої медичної допомоги, вміння працювати в команді, рівень фізичної підготовки. По завершеню ігор членами журі були підведені підсумки, вручені грамоти та подарунки.