«Французька весна» для колективу навчального закладу № 4 м. Гайсина асоціюється з приїздом ліцеїстів із Рессена.
4 квітня 25 ліцеїстів і 4 викладачі ліцею ім. Ежена Готьє відвідали школу.
Гостинно зустріли французьких гостей директор школи Сташко І. В., школярі, батьки. За традицією вручили коровай одинадцятикласники школи Бессараб А. та Кравецька А.

Учениці 10 класу та вчитель французької мови Михайлюк А. В. провели екскурсію по школі, познайомивши гостей з історією і сьогоденням. Гості переглянули виставку писанок «Яйце-райце».

На засіданні круглого столу Юля Луценко – переможець ІІІ етапу та учасник IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови, познайомила із традицією святкування Великодня на Україні.

Вчитель французької мови Столяренко Л. П. розповіла французьким гостям про АТО на Сході країни, волонтерську роботу жителів міста та участь дітей у ній.

Незабутнім для першокласників буде пісня у їх виконанні на французькій мові «Фрере Жаке»; із захопленням сприйняли виступ вокального ансамблю «Кіндер-Сюрприз» (керівник Лазаренко Д. І.).

У ході живого спілкування ліцеїсти розповідали про себе, а учні 8-11 класів, спілкуючись, навчали гостей української. Після такого майстер-класу французи дружно скандували: «Я люблю Україну».

Завершили зустріч учні 5-9 класів інсценівкою «Mardi Gras».

Свої враження і слова подяки висловив керівник групи Клод Фарабе.

На майданчику спортивної школи відбулись змагання з футболу та баскетболу між командами учнів нашої школи та ліцеїстів.

Переповнені враженнями, з гарним настроєм поверталися французькі гості із Гайсина сподіваючись на наступні зустрічі.

IMG 2600

IMG 2439

IMG 2446

IMG 2476

IMG 2492

IMG 2550

IMG 2559