Управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА, враховуючи забезпечення бюджету у повному обсязі коштами на енергоносії у 2018 році, провело відкриті торги на закупівлю природного газу згідно із Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (із змінами) для потреб 2018 року. У результаті торгів переможцем було визнано Товариство з обмеженою відповідальністю «Темиргаз збут», з яким згідно із Законом України «Про публічні закупівлі» було укладено договір на постачання природного газу 30 березня 2018 року. До цього моменту постачання газу здійснювалось Товариством з обмеженою відповідальністю «Вінницягаз збут», з яким проведено повний розрахунок.
    Весь природній газ, який постачається в освітні заклади району, розподіляється іншою організацією. Договір на послуги з розподілу його для потреб 2018 року було укладено з 5 лютого 2018 року по 31 грудня 2018 року з Публічним акціонерним товариством по газопостачанню та газифікації «Вінницягаз» (монополістом у Вінницькій області по розподілу природного газу). Товариство з обмеженою відповідальністю «Темиргаз збут» готове постачати природний газ у освітні заклади Гайсинського району і надало гарантійний лист голові правління ПАТ по газопостачанню та газифікації «Вінницягаз», в якому підтверджує подання номінації (лімітів споживання газу) на квітень 2018 року для потреб управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА на ЦДД ПАТ «Укртрансгаз» і просить не вчиняти ніяких дій, пов’язаних з припиненням чи обмеженням газопостачання для потреб даного підприємства (як це проводиться в даних організаціях по процедурі).
     Однак, станом на 03.04.2018 року ПАТ по газопостачанню та газифікації «Вінницягаз» не надає послуг із розподілу природного газу навчальним закладам Гайсинського району.
     Ситуація, що склалася на ринку постачання природного газу, буде вирішена найближчим часом.

589192c5107ac-two-column-trrssgbp 1200