onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Спартакіада вчителів 2018

Весняні канікули принесли відпочинок і задоволення не тільки здобувачам освіти, але й вчителям, любителям здорового способу життя.

Традиційно в ці дні впродовж багатьох років проводиться Спартакіада працівників загальноосвітніх навчальних закладів Гайсинського району: теніс, шахи, шашки, волейбол та стрільба з пневматичної гвинтівки додали заряд енергії і спортивного азарту всім учасникам. Найзапекліша боротьба вирувала на волейбольному полі , як серед чоловічих команд, так і жіночих.

Перемога здобута сильнішими :

ВОЛЕЙБОЛ

Чоловіки                                                                        Жінки

1.СЗШ І-ІІІ ст.с.Чечелівка                                     ДЮСШ

2.НВК:СЗШ І-ІІІ ст . – ДНЗ с.Бондурі                 СЗШ І-ІІІ с.с.Карбівка

3.СЗШ І-ІІІ ст.с.Куна                                               НВК:СЗШ І-ІІІ ст.-гімназія

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

1.Підрушняк Я.( Чечелівка)                                 Тарасенко О.(СЗШ № 2)

2.Невідомий В.(Кисляк)                                        Безсмертна В. (Косанове)

3.Дубовий В.(Зятківці)                                           Думанська О.(Чечелівка)

ШАШКИ

1.Марингевич І.(Куна)                                        Крижанівська Т.(Чечелівка)

2.Каляфіцький С.(СЗШ № 4)                               Швачко І.(СЗШ №5)

3.Бакуменко О.(НВК:СЗШ-гімназія)                   Хоменко М.(Гранів)

ШАХИ

1.Маренгевич   І.(Губник)                                   Козачок Н.(Куна)

2.Дудіч В. (Гранів)                                                Зятковська А.(Гранів)

3.Лісовий О.(СЗШ № 3)                                       Дяченко О.(Гунча)

СТРІЛЬБА З ПНЕВМАТИЧНОЇ ГВИНТІВКИ

1. Луценко В. (Карбівка)
  2. Гут В. (НВК: школа-інтернат-гімназія)
  3. Цвігун О.(Кіблич)

Переможці відзначені дипломами управління освіти, фізичної культури та спорту і районної організації профспілки працівників освіти, а також вручена премія від районної організації профспілки працівників освіти, як в загальнокомандних змаганнях, так і в особистих видах спорту.