Навчання, яке приносить задоволення – один із основних пріоритетів у діяльності вчителя початкових класів Нової української школи.
     28-29 березня 2018 року відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту для 45 учителів, які готуються до роботи з майбутніми першокласниками, на базі дошкільного закладу №1 м.Гайсин (директор Бондар О.І.) сертифікованими тренерами О.В. Скрипник та Т.І. Артеменко,за участю завідувача районного методичного кабінету В.П. Сича, було проведено навчальний тренінг з питань упровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес початкових класів «Гра по – новому, навчання по – іншому в освітньому просторі Нової української школи». Тренінг був доповнений проведенням «майстер - класу по використанню цеглинок LEGO в практиці роботи вихователів ДНЗ №1 м.Гайсина з дітьми підготовчої групи.
   В ході проведення тренінгу педагоги познайомились з методикою компетентнісного навчання «Шість цеглинок», з проектною діяльністю та освітнім потенціалом гри з
LEGO.
«Шість цеглинок» – це технологія навчання, яка допоможе учням тренувати пам’ять, розвивати моторику і творчо мислити. 
     Учасники тренінгу мали змогу практично відтворити ситуації використання LEGO-конструктора– як дієвого інструмента навчання та розвитку дитини.Граючись із набором LEGODUPLO, педагоги оволоділи новою технологією навчання та розвитку дітей молодшого шкільного віку, отримали можливість адаптувати і, звичайно, створювати власні завдання відповідно до вмінь та інтересів дітей.

   Організатори тренінгу дякують всім його учасникам за активну роботу, мобільність, креативність, творчість, бажання освоїти нове, працювати по-сучасному та щиро бажають нових досягнень, цікавих відкриттів та творчих злетів з використанням методики «Шість цеглинокLEGO».

IMG заставн

IMG 1

IMG 2

IMG 4

IMG 5

IMG 6

IMG 7

IMG 8

IMG 9

IMG 10

IMG 11

IMG 12

IMG 13

IMG 14