Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА на базі СЗШ І-ІІІ ст. №4 м. Гайсин 28 березня 2018 р. відбувся районний семінар учителів інформатики.

Розпочав семінар методист РМК Подчос В.М., який доповів учителям інформатики, що упродовж січня - лютого 2018 року відповідно до планів роботи управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської районної державної адміністрації на 2018 рік, колегії управління освіти, фізичної культури та спорту, Гайсинського районного методичного кабінету на 2017-2018 навчальний рік, згідно наказу управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА №13 від 12 січня 2018 року «Про вивчення досвіду роботи закладів загальної середньої освіти щодо викладання інформатики» було здійснено вивчення досвіду роботи закладів загальної середньої освіти щодо викладання інформатики в освітніх закладах району. Разом із членами робочої групи, яка проводила вивчення досвіду, було обговорено дане питання, наголошено на позитивних моментах у роботі вчителів інформатики та проаналізовано зауваження й шляхи їх вирішення. Також методистом було здійснено аналіз проведення та результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій у 2017-2018 н.р., оголошено командні місця та представництво на наступний навчальний рік для кожної зі шкіл. Подчос В.М. наголосив на можливості учнів брати участь у районному етапі конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій за розділами: «Офіс», «Програмування» та «WEB-дизайн», який щороку проводиться на базі Гайсинської районної станції юних техніків.

Учитель математики та інформатики СЗШ І-ІІІ ст. №2 м. Гайсин Терлецький Олександр Федорович представив колегам свій власний досвід використання на уроках алгебри засобів ІКТ під час оцінювання учнів, перевірці домашнього завдання, онлайн тестування, підготовці до вивчення нових тем з предмету та підготовки учнів 11 класів до складання ЗНО у 2018 році.

Каляфіцький Сергій Михайлович учитель СЗШ І-ІІІ ст. №4 м. Гайсин представив колегам свою роботу, напрацювання, власний блог, розробки уроків, розповів про роботу з векторною графікою та про середовища у яких працює. У своєму виступі він наголосив на необхідності використання у роботі вчителів інформатики нових та сучасних підходів проведення уроків. Також Сергій Михайлович, як член журі обласної олімпіади з інформаційних технологій у 2017-2018 н.р., провів глибокий аналіз розв’язування олімпіадних задач ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій у 2017-2018 н.р. Він представив вчителям авторські варіанти та шляхи виконання задач у Excel.

Семінар пройшов, як насичена, плідна, творча зустріч вчителів інформатики. Учасники семінару обговорили зміст виступів, ділилися своїми думками, враженнями, обговорювали проблеми, ділилися досвідом роботи. По завершенню семінару було проведено підведення підсумків, сплановано роботу та основні напрямки роботи методичного об’єднання вчителів інформатики.

IMG 20180328 103623

IMG 20180328 103607

IMG 20180328 103631

IMG 20180328 105554