onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Диплом ІІ ступеня на ІV етапі VIII Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

Із 13 по 17 березня 2018 року у місті Житомир вперше проходив ІV етап VIII Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. Вінницьку область на олімпіаді представляли 2 учнів: Алєксєєва Діана Олегівна – учениця 11 класу НВК: Гайсинської СЗШ-інтернату І-ІІІ ст. - гімназії (керівник: Коваль Наталія Андріївна – вчитель біології) і Крива Ольга Вікторівна – учениця 9 класу Гавришівської СЗШ І-ІІІ ступенів.

Урочистості з нагоди відкриття змагань 88 юних екологів з усіх областей України та м. Києва відбулись у Житомирській обласній філармонії ім. С.Ріхтера. Учасників олімпіади привітали і побажали успіхів, плідної та результативної роботи, гарних спогадів від змагань у Житомирі та достойного представлення України на міжнародних олімпіадах співголова оргкомітету, проректор комунального закладу «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради Микола Сюравчик, директор Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Олег Спірін, заступник начальника управління екології та природних ресурсів Житомирської ОДА Сергій Сіренький.

Для учасників олімпіади було проведено екскурсії по місту Житомир та у Музей космонавтики ім. С.П. Корольова.

Змагання ІV етапу VIII Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології проходили на базі Житомирської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №2.

Програмою олімпіади передбачено теоретичний тур та захист науково-дослідницьких екологічних проектів (практичний тур). Загальна сума балів складала 100. Теоретичний тур проходив 14 березня, а практичний тур – 15-16 березня. Оцінювали знання юних екологів України кваліфіковане журі – 30 науковців з 19 закладів вищої освіти, серед них – професор Олександр Мудрак, завідувач кафедри екології, природничих та математичних наук КВНЗ “Вінницька академія неперервної освіти”.

За результатами теоретичного і практичного туру диплом ІІ ступеня отримала Алєксєєва Діана Олегівна – учениця 11-Б класу НВК: Гайсинської СЗШ-інтернату І-ІІІ ст.-гімназії (керівник: Коваль Наталія Андріївна – вчитель біології). Вона відстала від своїх однолітків, які отримали диплом І ступеня, лише на 1,47 бала. В абсолютному рейтингу в неї 4 місце.

Сердечно вітаємо Діану з отриманням диплома ІІ ступеня ІV етапу VIII Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології!!!

Інформацію взято з сайту НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. - гімназія: http://nvk_gaysin.klasna.com/uk/news-691-3653/