onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Вихователь року – 2018

Орієнтована на гуманістичні цінності українська система дошкільної освіти обрала дитиноцентризм за основу методологічної платформи. Заявлені в сучасних діючих програмах цінні орієнтири, задекларований курс на створення умов для індивідуалізації траєкторії особистісного розвитку, формування цінностей, особистісних якостей та життєвих компетентностей є, безумовно, прогресивними, але і складними водночас. Реалізація завдань потребує інноваційних підходів до організації освітнього процесу в закладі дошкільної освіти, формування нового стилю педагогічного мислення вихователів.

З метою виявлення творчих педагогічних працівників в сфері дошкільної освіти на базі ЗДО №2 «Дзвіночок» м. Гайсин (директор Бойко Т.П., вихователь-методист Маковецька Г.П.) було проведено районний конкурс «Вихователь року - 2018».

Участь у конкурсі взяли Плаксієнко Оксана Петрівна (ЗДО №1 «Пролісок» м. Гайсин), Міщенко Лариса Петрівна (ЗДО №2 «Дзвіночок» м. Гайсин), Кравчик Таїсія Миколаївна (ЗДО №4 «Зірочка» м. Гайсин), Груша Наталія Віталіївна (ЗДО №5 «Факел» м. Гайсин), Гринчук Лілія Вікторівна (ЗДО №7 «Берізка» м. Гайсин), Савкун Антоніна Михайлівна (ЗДО «Колосок» с. Михайлівка).

Конкурсанти презентували власний педагогічний досвід, опираючись на науково-методичну тему, проводили показові заняття з вихованцями старшого дошкільного віку ЗДО №2, готували виставку методичних посібників, дидактичних матеріалів, проходили вступне тестування щодо знання українських народних казок.

За рішенням журі переможцем конкурсу було визнано вихователя Гринчук Л.В., друге почесне місце виборола вихователь Груша Н.В., третє місце розподілилось між педагогами Кравчик Т.М., Міщенко Л.П., Савкун А.М. та Плаксієнко О.П.

З вітальним словом до учасників конкурсу звернулась начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської районної деожавної адміністрації Шрамко Валентина Миколаївна, яка відзначила фахову майстерність, творчість вихователів, їх відданість та любов до дітей, уміння будувати відновити з вихованцями на засадах педагогіки співробітництва.

Переможці отримали дипломи управління освіти, фізичної культури та спорту, грошові винагороди від районної організації профспілки працівників освіти.