За підсумками заключного туру обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2018» Немировська Н.В. стала переможцем (Диплом ІІІ ступеня») у номінації «Українська мова та література», а Салій Л.І. стала лауреатом у номінації «Німецька мова»

   Щиро вітаємо наших кращих вчителів з  високими здобутками в конкурсі та перемогою! Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді. Нехай кожен день приносить Вам, шановні колеги, радість і задоволення від зробленого, а ваші  щирість і талант знаходять відгук у серцях ваших вихованців.

 

Заставна

 

1123456

Немировська Наталія Вікторівна - учитель української мови та літератури СЗШ І-ІІІ ступенів №4 м.Гайсин, Старший учитель . Переможець районного та призер (Диплом ІІІ ступеня») обласного етапів конкурсу «Учитель року 2018» у номінації «Українська мова та література».


«…Як учитель я намагаюсь йти в ногу з часом, використовую сучасні освітні технології, зокрема хмарні та проектні технології, застосовую принципи індивідуалізації та диференціації навчання, створюю мультимедійні презентації, тематичні кластери, ментальні карти, веб-квести тощо. Я вважаю, що людина повинна вибирати професію вчителя від щирої любові до дітей, бажання і прагнення вчити їх і робити цей світ кращим…»

 

1234567654

Салій Леся Ігорівна –  учитель іноземних мов НВК:СЗШІ-ІІІ ступенів ліцей м.Гайсин. Переможець районного та лауреат обласного етапів конкурсу «Учитель року 2018» у номінації «Німецька мова».

«… В моїх очах –учитель це людина, яка бере відповідальність за успіх свого учня, добре працює в команді з іншими вчителями, є порадником та помічником для дітей, постійно вчиться та всебічно розвивається, є носієм високих морально-етичних стандартів…»