onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Заняття призупиненно

На виконання рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 лютого 2018 року (протокол № 4), розпорядження голови Гайсинської районної державної адміністрації від 15 лютого 2018 року № 41 «Про призупинення занять в закладах освіти району», наказу начальника управління освіти, фізичної культури та спорту від 15 лютого 2018 року№ 39 «Про призупинення занять у закладах освіти району», враховуючи епідеміологічну ситуацію, з метою зменшення інтенсивності епідемії у навчально-виховному комплексі: Гайсинська середня загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів-гімназія, навчально-виховному комплексі: середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія м. Гайсин, середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 м. Гайсин, середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 м. Гайсин, середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 м. Гайсина, середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 м. Гайсин, навчально-виховному комплексі: середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад с. Бондурі, середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Степашки, середній загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с. Грузьке, середній загальноосвітній школі І-ІІ ступенів   с. Мелешків,   дошкільному   навчальному   закладі   «Пролісок» с. Мелешків, дошкільному навчальному закладі «Теремок» с. Степашки, дошкільному навчальному закладі «Сонечко» с. Грузьке, Гайсинській районній станції юних техніків, Гайсинському районному Будинку школярів та молоді, Гайсинській дитячо-юнацькій спортивній школі призупинено заняття з 16 по 23 лютого 2018 року.

1 32366980265x197