onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Підвели підсумки "Року освіти" на Гайсинщині

9 лютого у залі районної державної адміністрації голова Гайсинської райдержадміністрації Владислав Анатолійович Уткін провів нараду з головами місцевих рад, директорами освітніх закладів, їх заступниками, головами профспілок, батьківських рад навчальних закладів.
     На порядок денний виносилось питання про підсумки проведеного «Року освіти» на Гайсинщині. Планувалось розкрити виконання завдань, поставлених для голів райдержадміністрації та районної ради, міської та сільських рад, управління освіти, фізичної культури та спорту, директорів освітніх закладів, педагогів, здобувачів освіти в районі у 2017 році.
   У своєму виступі начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської райдержадміністрації Валентина Миколаївна Шрамко проаналізувала всі здобутки, досягнення, стан фінансування галузі освіти за рік. Присутні мали можливість почути про ті заходи, які були проведені, що вдалося зробити, закупити, порівняти придбане у цьому році з тим, що отримували у попередні роки, і у що це виливається для бюджету. У виступі начальника управління зазначалось, що при потребі, за результатами замовлень закладів у сумі 29 029 500 грн. - за 2017 рік реалізовано 39 609 000 грн. Валентина Миколаївна подякувала всім, хто долучився до проведення цього року, хто вніс свій посильний вклад у розвиток освіти та невеличку перемогу у скарбничку досягнень району.
     Владислав Анатолійович запрошував до розмови кожного, і всі мали можливість розказати про свій внесок у «Рік освіти», поставити запитання голові, винести проблеми на обговорення.
     Колектив директорів закладів загальної середньої освіти Гайсинщини щиро дякував владі району за оголошений «Рік освіти», за ту підтримку, яку отримав кожен заклад протягом року.
     Нарада пройшла по-діловому та в теплій атмосфері. Всі присутні залишали зал, сподіваючись і на подальшу співпрацю, розуміння влади та освітянської громадськості у розвитку освітньої галузі району, у світлі її реформування.