onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Карантин 2018

На виконання рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 05 лютого 2018 року (протокол № 2), розпорядження голови Гайсинської районної державної адміністрації від 05 лютого 2018 року № 24 «Про призупинення занять в закладах освіти району», наказу начальника управління освіти, фізичної культури та спорту від 05 лютого 2018 року№ 32 «Про призупинення занять у закладах освіти району», враховуючи епідеміологічну ситуацію в районі (перевищення епідеміологічного порогу на гострі респіраторні вірусні інфекції в окремих закладах загальної середньої та дошкільної освіти), з метою зменшення інтенсивності епідемії у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Гранів, середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Нараївка, середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Жерденівка, дошкільному навчальному закладі «Зірочка» с. Гранів, дошкільному навчальному закладі «Сонечко» с. Нараївка, дошкільному навчальному закладі «Капітошка» с. Жерденівка, дошкільному навчальному закладі «Ромашка» с. Кущинці Гайсинського району призупинено заняття з 06 по 09 лютого 2018 року.

12161755592-image originals