onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Турнір з баскетболу пам'яті П.Я. Підлісняка 23.12.2017 року

23 грудня пройшов турнір з баскетболу серед юнаків, присвячений пам'яті вчителя фізичної культури Петра Яковича Підлісняка.

11 команд в спортивних залах ДЮСШ №1 та НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей проводили ігри в двох підгрупах. За результатами попередніх ігор в грі за третє місце зустрілись команди СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів та НВК: СЗШ – ліцей. З рахунком 22:8 перемогли хлопці з СЗШ – ліцей і зайняли третє місце.

В фінальній грі зустрічались баскетболісти НВК: інтернат – гімназії та СЗШ с. Нараївка. Перші дві чверті виграли нараївські хлопці, але в другій половині гри краще зіграли юнаки з інтернат-гімназії, які виграли з рахунком 11:8 і стали переможцями турніру. Друге місце в команди з Нараївки.

Призери змагань нагороджені кубками, медалями та м’ячами, придбаними за кошти управління освіти, фізичної культури та спорту, а від сім'ї Підлісняків – солодкими призами. Нагородження проводили дружина Петра Яковича Валентина Петрівна та син Андрій Петрович.