onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Зональні змагання з волейболу серед юнаків

15 грудня в спортивному залі НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей пройшли зональні змагання з волейболу серед юнаків за програмою Спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вінницької області. Учасниками змагань були команди Гайсинського, Іллінецького, Липовецького, Бершадського районів.

Волейболісти проводили ігри за коловою системою. Юнаки Гайсинського району почергово переграли команди Бершадського, Іллінецького та Липовецького районів з рахунком 2:0 і вибороли перше місце, яке дає право в фіналі боротися за 1-4 місця.

Фінальні ігри, в яких гайсинські волейболісти будуть боротися за призові місця, пройдуть у квітні 2018 року в м. Вінниця.